Cassia 200g - bezfarebná kúra na vlasy

904

Nový produkt

Bezfarebný vlasový zábal známy aj ako bezfarebná henna, ktorý dodáva vlasom objem a prinavracia im ich stratený zdravý vzhľad.

Viac detailov

8,50 €

Detaily

Je tiež často nazývaná “bezfarebná henna” nakoľko prináša vlasom a vlasovej pokožke blahodárne účinky podobne ako pravá henna. Na rozdiel od nej však Cassia vlasy nezafarbí a môžete ju teda aplikovať na tmavé, svetlé vlasy, dokonca aj na chemicky prefarbené vlasy.

ÚČINKY

• Dodáva vlasom prirodzený lesk a prinavracia im stratený zdravý vzhľad!

• Vlasy získajú opäť pružnosť a pevnosť. Posilňuje jemné, riedke a oslabené vlasy!

• Ozdravuje pokožku hlavy a zabraňuje tvorbe lupín, taktiež pomáha predchádzať zápalom vlasovej pokožky!

NÁVOD NA APLIKÁCIU

Do misky si pripravíme od 50g cassie pri krátkych po 100g pri dlhých vlasoch. Prášok zalejeme vodou alebo inou zálievkou pri teplote cca 60° C. Masu riadne premiešame.Vytvorenú kašu nanesieme na umyté a mierne vlhké vlasy, ktoré potom prikryjeme igelitovou čiapkou a uterákom.Prípravok necháme pôsobiť minimálne jednu až po dobu niekoľkých hodín. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita blahodarných účinkov cassie. Vezmite si zatiaľ svoju obľúbenú knižku :)Vlasy dôkladne umyjeme a ošetríme bežným postupom.

ZLOŽENIE

Prášok z vysušených a rozdrvených listov indickej bylinky Cassia Obovata: 100% (200g)

! Upozornenie: Pri veľmi svetlých, šedivých a chemicky farbených vlasoch môže farbiť do žlto-blond odtieňov. 

Hodnotenie zákazníkov

Hodnotenie 
2022-02-24

super

Samotný zábal ešte zmiešavam s lyžicou medu a lyžičkou ricínového oleja a nechávam pôsobiť cca 4 hodiny. Po umytí mám pocit že mám na hlave aspoň 8x toľko vlasov:D Vlasy pôsobia hustejšie, zdravšie a silnejšie

 • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 
2021-09-23

Úplna spokojnosť

Cassiu na vlasy som skúšala prvýkrát v živote, tak som sa trochu bála, že to bude ako na videu na YouTube, kde potom majú zamiesenú celú kúpeľňu a vymývajú to z vlasov dlhé desiatky minút. Nič z toho sa nenastalo. Naopak, prášok je krásne jemný, ide dobre rozmiešať a dobre sa nanáša a nesteká (rozmiešala som do konzistencie riedkeho jogurtu- cca 100 ml vody na 50 g prášku). A čo ma veľa potešilo, že ide ľahko vymyť a vo vlasoch mi nezostali žiadne "omrvinky". Po cca 1,5 hodinovom zábale sú vlasy krásne hebké, lesklé a idú oveľa lepšie rozčesať než predtým (mám vlnité vlasy so sklonom sa zamotávať). Ani odór nie je nijako nepríjemný, je ľahko cítiť akoby po sene alebo sušených bylinkách. Určite budem používať ďalej.

 • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 
2021-08-20

zelené vlasy

Bohužiaľ nemôžem odporúčiť, nakoľko mi vlasy po použití cassie + harmančekový čas nesmierne zozeleneli a ožltli. Sú ako žito na poli. Musela som podstúpiť salónové ošetrenie, kt. malo vlasy odfarbiť, bohužiaľ neúspešne. Vlasy mám aj po 3 týždňoch stále žlté so silným zeleným nádychom a zapáchajú. Moje vlasy sú špinavý blond (až bledohnedá) a konce balayage (naposledy zosvetlené 1,5 roka dozadu). Konce vyzerajú katastrofálne :(.

  Napíšte Váš názor!

  Napísať názor

  Cassia 200g - bezfarebná kúra na vlasy

  Cassia 200g - bezfarebná kúra na vlasy

  Bezfarebný vlasový zábal známy aj ako bezfarebná henna, ktorý dodáva vlasom objem a prinavracia im ich stratený zdravý vzhľad.

  Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...