- EKONOMICKÉ 1KG BALENIA Počet produktov v kategórii: 5

Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek
 • 26,00 € Skladom
  4 Recenzie

  V Indii, kde henna vďaka výnimočným klimatickým a pôdnym podmienkam dosahuje najvyšších kvalít, sa v biologickom hospodárstve pestuje naša jedinečná najemno zomletá a 3x filtrovaná, čistá indická henna.

  26,00 €
  Skladom
 • 26,00 € Skladom
  3 Recenzie

  Vhodne namiešaná zmes medenej farby blahodarnej indickej henny s tmavými tónmi indiga je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú svojim vlasom dopriať prírodnú kúru a preferujú prírodné odtiene hnedej farby.

  26,00 €
  Skladom
 • 26,00 € Skladom

  Farba pre dosiahnutie tmavohnedého či čierneho odtieňa v spojení s hennou. Tento produkt z rozdrvených lístkov rastliny Indigofera Tinctoria sa pridáva do henny pre získanie širokej škály šetrných farieb s blahodárnymi účinkami na vlasy.  Henna nie je súčasťou balenia.

  26,00 €
  Skladom
 • 20,00 € Skladom
  Novinka Výpredaj

  Farba pre dosiahnutie tmavohnedého či čierneho odtieňa v spojení s hennou. Tento produkt z rozdrvených lístkov rastliny Indigofera Tinctoria sa pridáva do henny pre získanie širokej škály šetrných farieb s blahodárnymi účinkami na vlasy.  Henna nie je súčasťou balenia.  Balenie obsahuje 1x1kg sáčok, nie je rozdelené do 10x100g.

  20,00 €
  Skladom
 • 26,00 € Skladom

  Bezfarebný vlasový zábal známy aj ako bezfarebná henna, ktorý dodáva vlasom objem a prinavracia im ich stratený zdravý vzhľad.

  26,00 €
  Skladom
Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek